آذربایجان غربیاخبار

سخنرانی مدیر بنیاد مهدویت استان آذربایجان غربی در جمع دانشجویان دانشگاه ارومیه

هدف اصلی از مجاهده فی سبیل الله حضرت زهرا در بحث جهاد تبیین را زمینه سازی برای تحقق حاکمیت ولی الهی و انسان معصوم می باشد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی مهدی موعود استان آذربایجان غربی، حجت الاسلام والمسلمین میرزایی در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا س با حضور در جمع اساتید ودانشجویان دانشگاه ارومیه به تبیین معارف فاطمی ومهدوی پرداختند.

در این مراسم که به همت هیئت دانشجویی دانشگاه و با حضور معنوی یکی از شهدای گمنام برگزار شد، حجت الاسلام میرزایی به تبیین ابعاد جهادگری حضرت فاطمه پرداختند.

وی حضرت زهرا س را در هر سه حوزه جهاد اکبر و اصغر و کبیر بعنوان الگویی حسنه برای همه انسانهای آزاده در طول تاریخ دانستند و به تبیین و توضیح جهادگری آن حضرت در حوزه جهاد کبیر که همان جهاد تبیین است، پرداختند.

میرزایی هدف اصلی از مجاهده فی سبیل الله حضرت زهرا در بحث جهاد تبیین را زمینه سازی برای تحقق حاکمیت ولی الهی و انسان معصوم بیان کردند .

وی همچنین به آسیب شناسی عدم همراهی مردم و خواص جامعه با جبهه حق و ولی الهی بر اساس بیانات حضرت زهرا پرداخته متذکر شدند که پیروان حضرت زهرا باید با درس گرفتن از آن حضرت در طول تاریخ موضع خودشان نسبت به جبهه حق و باطل را روشن کرده همواره در جبهه حق و در برابر جبهه باطل قرار گرفته و با تمام توان خود به دفاع از حق و روشنگری نسبت به آن و افشاگری نسبت به جبهه باطل بپردازند.

مدیر بنیاد مهدویت استان آذربایجان غربی در جمع دانشجویان دانشگاه ارومیه در شب شهادت حضرت زهرا(س)مدیر بنیاد مهدویت استان آذربایجان غربی در جمع دانشجویان دانشگاه ارومیه در شب شهادت حضرت زهرا(س)مدیر بنیاد مهدویت استان آذربایجان غربی در جمع دانشجویان دانشگاه ارومیه در شب شهادت حضرت زهرا(س)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا