اخبارلرستان

نشست هماهنگی جشنواره دانشجوی منتظر

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان، جشنواره ملی دانشجوی منتظر با موضوع مهدویت و با همکاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)، ستاد اقامه نماز استان و دانشگاه ملی در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین چراغی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان در خصوص برگزاری جشنواره ملی دانشجوی منتظر اظهار داشت: بنیاد و ستاد اقامه نماز آمادگی دارد فعالیت‌ها و همکاری‌های مشترک مرتبط با تقویت و ترویج فرهنگ مهدویت را با دانشگاه لرستان گسترش دهد.

وی گفت: معارف مهدویت اثرات و برکات زیادی به همراه دارد که می توان به تربیت فردی و اجتماعی در سطح جامعه و دانشنگاه ها به عنوان موضوع مهم اشاره کرد.

چراغی عنوان کرد: در راستای ترویج و تشویق دانشجویان به مسئله مهدویت، بخشی از وظایف را بر عهده خودشان بگذاریم زیرا با توجه به اینکه در این سن با گروه همسال خود بیشتر ارتباط دارند اثر گذاری آن بالاتر است و در زمان دعوت به مهدویت تلاش کنیم که این کار بصورت گروهی انجام شود.

همچنین قابل ذکر است که مباحث انقلاب اسلامی و مهدویت، بیانیه گام دوم و مهدویت، تمدن‌سازی نوین اسلامی و مهدویت، انقلاب اسلامی و مهدویت و شاخص‌های حکومت مهدوی از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مطرح شد و درباره آن‌ها تبادل نظر صورت گرفت تا برپایی این موضوعات برنامه‌های مشترک مذهبی، فرهنگی و اجتماعی با رویکرد دانشجو محوری در دانشگاه لرستان، تقویت شود.

در پایان بنیاد مهدویت استان و دانشگاه لرستان، توافق کردند همکاری‌های دوجانبه علمی، فرهنگی، اجتماعی با موضوع مهدویت را گسترش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا