اخبارلرستان

کارگاه تربیت مربی کودک برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان، کارگاه تربیت مربی کودک با حضور استاتید مرکز تخصصی مهدویت، و با شرکت بیش از چهل نفر از مربیان مهدویت در تاریخ بیست و یکم مهرماه برگزار شد.

مسئول تربیت مربی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان در خصوص برگزاری کارگاه تربیت مربی کودک اظهار داشت: در این دوره ‌ضرورت بیان معارف مهدوی برای کودک، پیوند زدن مفاهیم مهدوی با زندگی کودک، مهارت های پاسخگویی به سوالات دینی و مهدوی کودک و مهارت های کلاسداری جذاب و موفق طی دو روز ارائه می شود.

وی گفت: ممکن است انجام همه امور دشوار باشد ولی با توانمندی و هوشیاری مربیان دلسوز و فداکار، می توان راه را برای ایجاد ارتباط هرچه بیشتر دانش آموزان با حضرت ولیعصر(عج) هموار کرد.

این مقام مسئول عنوان کرد: تا کنون دو دوره تخصصی تربیت مربی در استان برگزار گردیده و در نظر داریم در آینده نه چندان دور، دوره بعدی را نیز برگزار نماییم.

همچنین قابل ذکر است که این دوره آموزشی به مدت سی و دو ساعت می باشد و در پایان از مباحث تدریس شده، آزمون پایانی برگزار و به برگزیدگان گواهینامه معتبر از سوی بنیاد د فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) کشور اعطا خواهد شد.

برگزاری کارگاه تربیت مربی کودک

برگزاری کارگاه تربیت مربی کودک

برگزاری کارگاه تربیت مربی کودک

برگزاری کارگاه تربیت مربی کودک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا