اخبارسیستان و بلوچستان

از مدیرکل فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان، روز یکشنبه ششم خرداد ماه با حضور جمعی از عوامل اجرایی اداره کل فنی و حرفه ای و بنیاد استان سیستان و بلوچستان از شهریاری مدیرکل فنی وحرفه ای استان بواسطه همکاری در برگزاری همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی در محل اداره کل فنی و حرفه ای تقدیر به عمل آمد.

در ابتدای این جلسه شهرکی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان از همکاری بسیار خوب فنی و حرفه ای بابت ترویج معارف مهدوی تقدیر و تشکر کرد و گفت: مهدویت هویت ماست و این مهدویت است که به ما هویت و به کارهای ما ارزش می دهد و پیروزی جمهوری اسلامی بر اساس تعالیم مهدویت بوده است.

شهرکی افزود: مدیرکل فنی و حرفه ای و همکارانشان در راستای ترویج فرهنگ مهدویت انصافاً خوب عمل کرده اند و شخص مهندس شهریاری فردی متعهد در حوزه مهدویت و کارهای تخصصی و اجرایی است.

در ادامه شهریاری مدیرکل فنی و حرفه ای استان با اظهار خوشحالی از دیدار مجدد بیان کرد: مهدویت برای ما یک توفیق است تا بتوانیم معارف حجت خدا را ترویج نمائیم.

وی افزود: همکاران مجموعه با اعتقاد کامل کار می کنند و ثمره این تلاش ها و مجاهدت ها کسب رتبه اول کشوری در میان ۳۱ استان کشور می باشد و اینها عنایات خدای متعال و امام زمان(عج) است.

در پایان با اهدا لوح سپاس بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) مرکز به مدیرکل فنی وحرفه ای از زحمات وی تقدیر و تجلیل شد.
از مدیرکل فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان تجلیل شد

از مدیرکل فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان تجلیل شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا