اخبارسمنان

جلسه شورای مشورتی مهدویت در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان سمنان، جلسه شورای مشورتی مهدویت در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان با حضور حجت الاسلام والمسلمین مطیعی امام جمعه ‌و‌ حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین مدیر بنیاد استان در روز شنبه در ششم آبان برگزار شد.

در این جلسه که بصورت مستمر هر ماهه برگزار می گردد در مورد اقدامات انجام شده و برنامه های آتی در مورد مهدویت در مدارس صحبت شد.

شمس الدین مدیر بنیاد استان در این جلسه گفت: در کنار برپایی نماز جماعت در بیش از ۷۰ درصد مدارس سمنان، موضوع مهدویت هم بطور منظم بیان خواهد شد.

وی هچنین ادامه داد ارتباط قلبی دانش آموزان با امام زمان(عج) که نشات گرفته از برنامه های مهدوی خوبی است که در این مدت در مدارس اجرا شده است کاملا مشهود است.

در ادامه حجت الاسلام مطیعی امام جمعه سمنان ضمن تقدیر و تشکر از بنیاد بابت این اقدام به موقع در حوزه مهدویت گفت: همانطور که قبلا هم صحبت شد رابطه ی نوجوان با امام زمان(عج) با کاهش بزه های اجتماعی و افزایش هدفمندی افراد رابطه ای تنگاتنگی دارد.مدیران و معلمان باید این مورد را کاملا درک کنند و خودشان هم در این امر سهیم باشند و به بنیاد کمک کنند تا این روحیه در تک تک دانش آموزان بیدار شود.

جلسه شورای مشورتی مهدویت در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان برگزار شد جلسه شورای مشورتی مهدویت در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا