مازندران

جلسه با معاونین آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان ساری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران، جلسه حجت الاسلام والمسلمین نصوری مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران با سقائی مدیر کل قرآن عترت نماز اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران، حسینی معاون پرورشی ناحیه یک ساری و مربیان پرورشی ناحیه یک ساری جهت ارتقا سطح آگاهی مربیان نسبت به بحث مهدویت در روز چهارشنبه هفتم تیرماه در دفتر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران برگزار شد.

در این جلسه ابتدا حجت الاسلام نصوری خلاصه ای از فعالیت های بنیاد بخصوص در عرصه کودک و نوجوان از قبیل تدوین بیش از ۱۳۱ عنوان کتاب، محصولات فرهنگی و بازی در رده های سنی مختلف از کودک و نوجوان تا مقطع متوسطه و همچنین برگزاری دوره های مهدویت ویژه سطوح مختلف مجموعه آموزش و پرورش و دانش آموزان در قالب طرح یاران موعود خبر داد.
در ادامه اعضای جلسه نظرات و پیشنهادات خود را ارایه دادند.

در انتها مصوب شد دوره هایی برای مربیان پرورشی و معلمین در تابستان جهت توانمندی آنها در بحث مهدویت برگزار شود. جلسه با معاونین آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان ساری برگزار شد جلسه با معاونین آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان ساری برگزار شد جلسه با معاونین آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان ساری برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا