اخبارسمنان

جلسه مشترک مدیر بنیاد با مسئولین دفاتر مقام معظم رهبری در ۱۱ دانشگاه استان سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهتگی مهدی موعود(عج) استان سمنان، جلسه مشترک مدیر بنیاد با مسئولین دفاتر مقام معظم رهبری در ۱۱ دانشگاه استان سمنان در روز شنبه یازدهم آذر ماه، برگزار شد.

حجت الاسلام شمس الدین مدیر بنیاد استان سمنان در این جلسه ضمن تسلیت به مناسب ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام اللهه علیها به بیان دستور العمل ها و تفاهم نامه های بین بنیاد و دانشگاه ها پرداخت.

وی با بیان اینکه اجرای این تفاهم نامه ها از مسائل لازم و ضروریست که به عنوان اسناد بالادستی باید مورد اجرا قرار گیرد گفت: ما در دانشگاه ها با جوانان با عقاید و سلایق مختلف هستیم و باید با تفاهم و تعامل با آن ها مواجه شویم.

شمس الدین در ادامه بیان کرد: علی رغم فعالیت گسترده دشمن باز هم درد دانشگاه ها شرایط کار فرهنگی و عقیدتی فراهم است و در این راستا مرکز تخصصی مهدویت متشکل از دانش آموختگان حوزه نماز آمادگی لازم برای کمک به دانشگاه ها را دارد.

حچت الاسلام کوهساری مسئول استانی دفاتر مقام معظم رهبری در دانشگاه ها هم با بیان نظرات خود دانشگاه را قلب تپنده اجتماع دانست و رسیدگی مذهبی و فرهنگی به دانشگاه را از جمله مسائل بسیار مهم دانست که همگان باید نسبت به انجام وظیفه در این مورد اهتمام ورزند.

این جلسه با مصوباتی از جمله تجهیز و نوسازی نمازخانه ها، اعزام مبلغ به دانشگاه ها، اعزام مبلغ از مرکز تخصصی نماز و مهدویت و برگزاری جلسات منظم بین بنیاد و دانشگاه ها خاتمه یافت.

جلسه مشترک مدیر بنیاد با مسئولین دفاتر مقام معظم رهبری در 11 دانشگاه استان سمنان برگزار شد

 جلسه مشترک مدیر بنیاد با مسئولین دفاتر مقام معظم رهبری در 11 دانشگاه استان سمنان برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا