اخبارسیستان و بلوچستان

شهرکی: وظیفه ما این است که جامعه را به سمت معرفت به امام زمان(عج) جهت دهیم

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان، شهرکی مدیر بنیاد استان به همراه مسئول فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد استان روز یکشنبه نهم مهرماه ماه با خسروی مدیرکل فرودگاه های استان دیدار و تشکیل جلسه داد.

شهرکی تشکر از برگزاری جلسه عنوان کرد: خداوند مسیر رسیدن به عبودیت و بندگی که همانا هدف خلقت است را از مسیر انبیاء و اولیای خود قرار داده است و شناخت خالق هستی، انبیاء و اولیاء را یک تکلیف دانسته است. متأسفانه در طول تاریخ عدم شناخت باعث شد تا انبیاء و ائمه معصومین نتوانند مأموریت واقعی خود را کامل بجا بیاورند.

مدیر بنیاد استان بیان داشت: در مورد امام زمان(عج) که حجت زنده خدا و ناظر و حاضر بر ما می باشد نیز عدم شناخت و معرفت باعث طولانی شدن غیبت شده است. وظیفه ما این است که جامعه را به سمت معرفت به امام جهت دهیم، بر همین اساس یکی از نهادهایی که می تواند هم در زمینه تبلیغ و ترویج و هم در زمینه معرفت افزایی نسبت به امام تأثیر مثبت داشته باشد اداره کل فرودگاه ها است.

شهرکی افزود: اگر در ایام الله های مهدوی فضای سالن های ورودی و خروجی فرودگاه از جهات مختلف فضای مهدوی شود و مسافرانی که نام و القاب حضرت را دارند از آنان ولو با یک بسته کوچک تجلیل شود و یا اینکه به مسافرین پرواز، بسته های معرفتی مهدوی داده شود تأثیر خوبی خواهد داشت. در مورد تبلیغات، درج همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی در تابلو ها نیز می تواند نقش بسزایی داشته باشد.

سپس خسروی ضمن تقدیر و تشکر مسئولین بنیاد استان عنوان نمود: در مباحث مهدویت اینکه ما کمبود داریم یک نوع عقب ماندگی است و باید جبران کنیم. ما باید حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) را به خوبی معرفی کنیم و اداره کل فرودگاه ها آمادگی دارد تا مباحث مطرح شده را به خوبی به انجام برساند.

مدیر کل فرودگاه های استان بیان کرد: در مورد آموزش ضمن خدمت کارکنان، مسئول آموزش فرودگاه پیگیری لازم را بعمل می آورد.

دیدار مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان با مدیرکل فرودگاه های استان سیستان و بلوچستان

دیدار مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان با مدیرکل فرودگاه های استان سیستان و بلوچستان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا