اخبارسیستان و بلوچستان

دوره حکومت مهدوی و وظایف منتظران فرهنگیان ناحیه یک زاهدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان، دوره حکومت مهدوی و وظایف منتظران ویژه فرهنگیان ناحیه یک زاهدان روز جمعه دهم آذرماه در محل سالن اجتماعات دبستان دخترانه ۱۳ آبان برگزار شد.

این دوره در اجرای تفاهم نامه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان با اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان برای آن دسته از فرهنگیانی که دوره مقدماتی مهدوی ۱ و ۲ را نگذرانده اند برگزار شد.

در این کلاس شهرکی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان به بیان ضرورت های ترویج معارف مهدوی پرداخت و اعلام کرد: این همه که به کسب معرفت امام تکیه می شود برای این است که امام جانشین پیامبر(ص) است و پس از ایشان صراط مستقیم خداوند می باشد.

شهرکی افزود: دلایل متعددی وجود دارد که باید تلاش کنیم به معرفت امام برسیم، یکی از آن دلایل این است که با وجود امام، هدف از خلقت انس و جن که همانا عبودیت و پرستش توأم با شناخت خداوند است حاصل می شود. چون امام آیینه تمام نمای حق است و ما را راهنمایی به سوی خداوند می کند و دست ما را می گیرد و در جهت تکامل معنوی سیر می دهد.

وی همچنین نقش فرهنگیان در ترویج معارف مهدوی را نقش بی بدیلی دانست و از آنان درخواست کرد چنانچه می خواهید در جهت شناخت امام گام بردارید باید از طرح های بنیاد که در آموزش و پرورش در حال انجام است استقبال نمایید و حضور خوب و با نشاط داشته باشید تا علاوه بر کسب معرفت، دانش آموزان را در جهت معرفت امام راهنمایی کنید.

دوره حکومت مهدوی و وظایف منتظران فرهنگیان ناحیه یک زاهدان برگزار شد

دوره حکومت مهدوی و وظایف منتظران فرهنگیان ناحیه یک زاهدان برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا