اخبارسیستان و بلوچستان

مدیر بنیاد استان سیستان و بلوچستان با رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان، مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با آقای دکتر غزنوی ریاست دانشگاه علوم پزشکی زاهدان روز سه شنبه چهارم مهر ماه دیدار کرد.

در این جلسه علاوه بر مدیران دو نهاد، مسئول فرهنگ و آموزش بنیاد استان، دبیر علمی همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی، جانشین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز حضور داشتند.

شهرکی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری های فی ما بین تفاهم نامه سال قبل را مورد بررسی قرار داد و اعلام کرد: بعضی از مفاد مطابق با ضوابط ابلاغی بنیاد انجام نپذیرفته است و درخواست کرد در سال جاری این مهم مدنظر قرار گیرد.

وی گفت: وظیفه ما تربیت مهدی باور و مهدی یاور برای سربازی امام زمان(عج) است لذا در این مسیر باید با تمام توان، سعی و تلاش نمائیم.

سپس غزنوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اعلام کرد: مهدویت برای ما یک توفیق است که بتوانیم معارف حجت خدا را ترویج نمائیم بخصوص این استان که شرایط برای چنین اقداماتی مهیا است. یکی از برنامه های خوب و اثرگذار همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی می باشد که با همکاری نهادهای حامی ان شاء الله بخوبی برگزار خواهد شد و دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز در این همایش همکاری تنگاتنگی خواهد داشت.

ریاست دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در سایر برنامه های اعلامی به نحو مطلوب همکاری خواهیم کرد و به انجام خواهیم رساند.
دیدار مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با ریاست ریاست دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

دیدار مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با ریاست ریاست دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا