اخبارسیستان و بلوچستان

مدیر بنیاد استان سیستان و بلوچستان با معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان، مدیر، معاون فرهنگ و آموزش و مسئول روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان با معاون پرورشی و فرهنگی و کارشناسان حوزه پرورشی آموزش و پرورش استان روز دوشنبه ششم آذر ماه دیدار و تشکیل جلسه دادند.

این جلسه در محل دفتر معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش پرورش با هدف پیگیری برنامه های اجرایی سال تحصیلی جاری بخصوص دوره تربیت مربی مهدوی معارف عمومی مهدوی خاص روحانیون شاغل در آموزش و پرورش و همچنین نخبگان فرهنگی در شهرستانهای زاهدان و حوزه سیستان که قرار است از ۱۶ آذر برگزار شود انجام شد.

در این جلسه شهرکی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام خیور در سمت معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش بیان داشت: حجت الاسلام خیور قبل از اینکه فرهنگی باشد مهدوی بوده است که سوابقشان هم موجود می باشد.

شهرکی افزود: مهدویت هویت و اعتقاد ماست. باید تمام تلاش خود را در تبلیغ و ترویج این هویت به جامعه فرهنگی و دانش آموزی بکار گیریم از جایی که هر مکتب و تفکری اعم از توحیدی و غیر توحیدی سعی در تبلیغ هویت خود دارد. ما که حق هستیم، مسلمانیم باید در تبلیغ معارف دینی مان شایسته عمل کنیم.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان اظهار داشت: آموزش و پرورش استان در موضوع مهدویت انصافاً پای کار بوده و سهیم در موفقیت های حاصل شده. شاکله و ساختار آموزش و پرورش ساختار دینی و با ثباتی است بطوری که در هر دولتی با هر تفکری توانسته خوب ایفای نقش نماید.

شهرکی سپس انتظارات در مورد برنامه های در دست اقدام را بیان کرد.

در ادامه حجت الاسلام خیور معاون پرورشی آموزش و پرورش ضمن تشکر از حضور مدیر و عوامل بنیاد در جلسه اظهار داشت: در حوزه پرورشی اتاق عملیاتی تشکیل شده که موارد مهدویت را با جدیت پیگیری خواهد کرد.

وی افزود: بعضی از نهاد ها به آموزش و پرورش به عنوان ابزاری برای رسیدن به اهداف خاص استفاده می کنند که این نگاه باید از بین برود. بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان الگوی خوبی برای همکاری می باشد.

حجت الاسلام خیور گفت: آموزش و پرورش نیروی انسانی خیلی خوبی دارد اما این اراده که بتواند آنها را جمع کند وجود نداشته، ان شاء الله همه هم و غم خود را بکار خواهیم گرفت تا این مهم اتفاق بیفتد. همچنین در حوزه مهدویت و یا هر حوزه دیگری اگر ما بیاییم و آسیب شناسی کنیم می توانیم برنامه های بعدی را بهتر به انجام برسانیم.

دیدار مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا