اخبارسیستان و بلوچستان

مدیر بنیاد استان با رئیس مرکز مدیریت حوزه های علمیه سیستان و بلوچستان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان، مدیر و عوامل اجرایی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان با ریاست و معاونین مرکز مدیریت حوزه های علمیه سیستان و بلوچستان در روز دوشنبه هشتم آبان ماه در محل دفتر بنیاد با هدف تعاملات فی ما بین دو نهاد دیدار کردند.

در این جلسه ابتداء حجت الاسلام رمضانی رئیس مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان ضمن خسته نباشید و خدا قوت به اعضای بنیاد، از برگزاری دوره مقدماتی تفسیر طرح بیان که در مهرماه سال جاری در حوزه سیستان انجام شد، تشکر کرد و گفت: با توجه به استقبال خوبی که در حوزه سیستان از برگزاری این دوره شده است خواستار برگزاری این دوره در مرکز استان و حوزه بلوچستان می باشیم.

وی در ادامه خواستار برگزاری دوره تربیت مربی معارف عمومی مهدویت برای روحانیون طرح هجرت و مبلغین طرح امین شد و گفت: مرکز مدیریت حوزه های علمیه آمادگی برگزاری پیش نشست های همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی را در حوزه سیستان، مرکز استان و حوزه بلوچستان دارد.

در ادامه شهرکی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان ضمن خوش آمدگویی گفت: از توفیقات الهی است که بتوانیم گامی برای ترویج معارف دین برداریم. تمام امکانات و ظرفیت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در اختیار مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهد بود و با تمام توان دوره تفسیر را در حوزه های علمیه برگزار خواهیم کرد.

مدیر بنیاد استان بیان داشت: دو دوره تربیت مربی معارف عمومی مهدویت خاص روحانیون شاغل در آموزش و پرورش در حوزه سیستان و مرکز استان در دست اقدام داریم که در صورت امکان نیز طلاب و روحانیون حوزه های علمیه نیز می توانند از این دوره ها استفاده نمایند.
مدیر بنیاد استان با ریاست مرکز مدیریت حوزه های علمیه سیستان و بلوچستان دیدار کرد

مدیر بنیاد استان با ریاست مرکز مدیریت حوزه های علمیه سیستان و بلوچستان دیدار کرد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا