اخبارالبرز

بنیاد استان البرز بیش از یکصد برنامه در هفته جشنهای خاتم تا خاتم برگزار کرد

در هفته جشنهای خاتم تا خاتم  از ٩ ربیع الاول تا ١٧ ربیع الاول بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان البرز بیش از صد برنامه به صورت مستقیم و غیر مستقیم در برگزار کرد.

به  گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان البرز، در هفته جشنهای خاتم تا خاتم  از ٩ ربیع الاول تا ١٧ ربیع الاول بنیاد استان البرز بیش از یکصد برنامه به صورت مستقیم و غیر مستقیم در استان برگزار کرد.

مراسمات و جشنهایی که در این ایام توسط بنیاد و یا با مشارکت و یا هماهنگی بنیاد برگزار شد، شامل:

اعزام بیش از ١٠ نفر از اساتید و کارشناسان بنیاد به بیش از ٣٠ مورد مساجد و پایگاههای بسیج، ادارات و نهادهای دولتی و حوزه های علمیه، اعزام کارشناسان بنیاد جهت پرده خوانی، پرده قدرت اسلام در مساجد و امامزاده ها، اعزام کارشناسان کودک و نوجوان به مدارس ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان و اجرای برنامه شاد عمو روحانی همراه با انتقال مفاهیم مهدوی بود.

همچنین حضور کارشناسان بنیاد در صدا و سیما و ضبط و پخش زنده و مصاحبه در حدود ١٠ برنامه رادیویی و تلویزیونی، حضور اساتید و کارشناسان در نماز جمعه های استان البرز به عنوان سخنرانی پیش از خطبه ها، حضور بیش از ٨٠ مربی مهدویت در مدارس سراسر استان و برگزاری جشنهای مهدویت ٩ ربیع تا ١٧ ربیع و اجرای برنامه های متنوع همچون قرائت آیات مهدوی، قرائت دعای سلامتی، اجرای رادیو مدرسه، اجرای سرود مهدوی، اجرای سرود همگانی، برگزاری مسابقه و اهدای جوایز، ایستگاه صلواتی و پذیرایی، قرائت همگانی عهدنامه، از جمله برنامه های اجرا شده در مدارس می باشد.

برگزاری جشن بزرگ خانوادگی مهرمهدوی  در بوستان ایران کوچک در کرج و همچنین برگزاری نزدیک به ١٠ نمایشگاه کتاب در نقاط مختلف استان از جمله فعالیتهایی بود که توسط بنیاد یا باهمکاری بنیاد البرز در سطح استان انجام شد.

از دیگر برنامه ها، برگزاری جشن، در بیش از ٣٠ قرارگاه سه شنبه های مهدوی که عضو قرارگاه فرهنگی انتظار بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان البرز هستند و تهیه لوازم التحریر و کیف مدرسه برای دانش آموزان کم برخوردار دو مدرسه در منطقه محروم و دانش آموزان تحت پوشش یکی از قرارگاه های فرهنگی انتظار، با عنوان در مسیر مهر، از دیگر فعالیتهای بنیاد در جشنهای خاتم تا خاتم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا