آذربایجان شرقیاخبار

دوره توانمند سازی مربیان بنیاد مهدویت با موضوع اربعین و مهدویت در تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان آذربایجان شرقی، دوره توانمند سازی مربیان بنیاد مهدویت با موضوع اربعین و مهدویت، با حضور حجت الاسلام حائری از اساتید مرکز تخصصی بنیاد مهدویت استان قم و آقاجانی مدیر بنیاد مهدویت استان، روز دوشنبه بیست سوم مرداد ماه در بنیاد مهدویت استان برگزار شد.

حجت الاسلام دژبان معاون فرهنگی بنیاد مهدویت استان در گفتو گو با روابط عمومی بنیاد مهدویت، با اشاره به ضرورت کار تبلیغی در پیاده روی اربعین حسینی، گفت: ما باید از تمام ظرفیت ها و پتانسیل ها برای توسعه و ترویج معارف مهدوی استفاده کنیم. در این راستا کلاس توانمند سازی مربیان بنیاد مهدویت با موضوع مهدویت و اربعین با تدریس استاد حائری برگزار شد.

وی با اشاره به موضوعات مطروحه، افزود: استاد در بخشی از سخنان خود به معانی زیارت اربعین و حادیثی در مورد ثواب زیارت امام حسین علیه السلام که شاید برای مخاطبان مشتبه باشد، اشاره کرده و توضیح داد.

حائری در پایان از مربیان خواست سعی کنید در این ایام محبت و عنایاتی که امام زمان علیه السلام به بندگان خدا بخصوص شیعیان دارند، به مردم بیان کنید و به مسائل احسان بیشتر ورود نکنید بلکه محتوایی کار کنید.

دوره توانمند سازی مربیان بنیاد مهدویت با موضوع اربعین و مهدویت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا