اخبارقم

همکاری بنیاد استان قم با خبرگزاری ها جهت تولید محتوای مهدوی ویژه ایام انتخابات

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم، با نزدیک شدن به روزهای انتخابات ریاست جمهوری کشور، در روز دوشنبه  بیست و یکم خرداد ماه با حضور نماینده خبرگزاری فارس و خبرگزاری حوزه، از بیانات حجت الاسلام شهیدی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم با موضوع انتخابات، کلیپ های تصویری کوتاه تهیه گردید تا در فضای مجازی مورد استفاده قرار گیرد.

حجت الاسلام شهیدی در طول ضبط کلیپ های انتخابات مهدوی به اهمیت این موضوع و لزوم شرکت همه ی اقشار جامعه در این عرصه اشاره کرد و گفت: اعتقاد ما این است که رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمان ما به عنوان نایب امام زمان(عج) اگر سخنی می گویند و به مردم سفارشی دارند، این بیانات ارزشمند ایشان همچون چراغ پرنوری در مسیر حرکت جامعه ی شیعی می باشد و راه را به ما نشان می دهد. یکی از تاکیدات رهبر عزیز انقلاب اسلامی در مرحله اول حضور پرشور در صحنه انتخابات است و در مرحله دوم انتخاب فرد اصلح می باشد. همه ما وظیفه داریم به پرشور برگزار شدن انتخابات ریاست جمهوری کمک کنیم و به ندای مقام معظم رهبری لبیک بگوییم چون رضایت امام عصر(عج) از ما، در اطاعت و پیروی از نایبشان می باشد.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم در ادامه افزود: یکی از ویژگی های مهم منتظران امام زمان(عج) بی تفاوت نبودن نسبت به موضوعات جامعه و موضوعات اطراف خود می باشد و حضور در صحنه انتخابات در کشور امام زمان(عج) یعنی نسبت به موضوعات جامعه بی تفاوت نیستیم و بلکه در جهت فرهنگ غلط بی تفاوتی و بی خیالی قدم بر نمی داریم و به دنبال عمل به وظیفه هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا