اخباریزد

اجرا و تولید کارهای رسانه‌ای در راستای اشاعه فرهنگ مهدویت می‌تواند راهگشا باشد

نشست هماهنگی مدیر و معاون بنیاد استان یزد با سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان یزد، نشست هماهنگی مدیر و معاون بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان یزد با سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد در ظهر روز چهارشنبه چهارم مرداد ماه برگزار شد.

محمود رستگاری مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان یزد ضمن تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله حسین(ع)، به سابقه تأسیس بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) یزد و فعالیت‌های این بنیاد اشاره کرد.

محمود رستگاری گفت: بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان یزد در کلیه سطوح آموزشی و تحصیلی دارای برنامه و دوره‌های جامع با محوریت مهدویت ویژه دانش آموزان و دانشجویان است که به شیوه‌های مختلف در مدارس آموزش و پرورش و دانشگاه‌های استان اجرا می شود.

وی افزود: این بنیاد در مناسبت‌های ویژه جشن‌های نیمه شعبان و نهم ربیع الأول، آغاز امامت امام زمان(عج)، با ارائه لیست برنامه‌های پیشنهادی به مسئولین و متولیان مساجد و هیأت‌ها، گام مهمی در سازماندهی این مراسمات برداشته است.

دبیر شورای سیاستگذاری فعالیت‌های مهدوی استان گفت: پیش بینی، بررسی و تصویب برنامه‌های سالیانه مهدویت یزد هرساله در جلسه شورای سیاستگذاری و پشتیبانی فعالیت‌های مهدوی استان به ریاست آیت الله ناصری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهر یزد و با حضور اعضاء و مدعوین انجام می‌شود.

مدیر بنیاد ضمن اشاره به برنامه‌های شاخص امسال اعم از طرح بوستان مهدوی، طرح روشنا، معلم زمینه ساز ظهور، کاروان ۴۰۰ نفری نهم ربیع گفت: تدوام و اجرای هرچه بهتر این برنامه‌ها نیازمند توجه ویژه مادی و معنوی مسئولین انقلابی و خیرین استان است.

محمد علی شاه حسینی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد، ضمن اشاره به اهمیت مأموریت خطیر فعالیت در زمینه مهدویت، گفت: شیعه را دو بال سبز و قرمز زنده نگه داشته است که بال سبز رنگ اشاره به اعتقاد اساسی به ظهور امام مهدی(عج) و مهدویت دارد و بال قرمز، اعتقاد به مسأله شهادت و به ویژه شهادت امام حسین(ع) در کربلا می باشد.

شاه حسینی افزود: در برهه ی حساس کنونی، اجرا و تولید کارهای رسانه‌ای در راستای اشاعه فرهنگ مهدویت و بیان حوادث دوران آخرالزمان جهت تحقق فریضه جهاد تبیین راهگشا باشد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری بیان کرد: با توجه به عملکرد قابل تقدیر بنیاد استان در سال گذشته، برنامه‌های آتی این بنیاد مورد حمایت‌های همه جانبه استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قرار خواهد گرفت.

نشست هماهنگی مدیر و معاون بنیاد استان یزد با سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا