آذربایجان شرقیاخبار

دوره پاسخ به شبهات مهدویت در تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان آذربایجان شرقی، دوره پاسخ به شبهات مهدویت با حضور حجت الاسلام حائری از اساتید مرکز تخصصی بنیاد مهدویت استان قم، از روز شنبه بیست یکم تا سه شنبه بیست سوم مرداد ماه در بنیاد مهدویت استان برگزار شد.

حجت الاسلام دژبان معاون فرهنگی بنیاد مهدویت استان در گفتگو با روابط عمومی بنیاد مهدویت، با بیان ضرورت معرفی امام زمان (عج) در جامعه، گفت: در عصر حاضر ما شاهد اقدامات مخالفان امامت و ولایت با ایجاد شبه در جامعه هستیم، بر این اساس ماهم باید پاسخ گوی این شبهات، هر چند بی اساس باشیم.

وی با اشاره به نحوه برگزاری کلاسها، افزود: کلاس ها از روز شنبه تا دوشنبه، هر روز چهار ساعت با حضور بیش از صد و هفتاد نفر از طلاب، مربیان مهدویت و فعالان فرهنگی در مصلای حضرت امام خمینی (ره) تبریز برگزار شد.

وی با تشریح مباحث مطرح شده در دوره، ادامه داد: اهم مطالب مطروحه، فرق میان سوال و شبه، شبهات اساسی در بحث امامت و مهدویت از جمله تولد و طول عمر حضرت امام زمان (عج) بصورت کارگاهی و پرسش و پاسخ، برگزار شد.

دوره پاسخ به شبهات مهدویت در تبریز دوره پاسخ به شبهات مهدویت در تبریز دوره پاسخ به شبهات مهدویت در تبریز دوره پاسخ به شبهات مهدویت در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا