اخبارکرمان

از فعالان امر نماز و مهدویت اداره بهزیستی استان کرمان تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمان، صبح روز یکشنبه سوم آذرماه با حضور مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمان از فعالان امر نماز و مهدویت اداره کل بهزیستی استان تقدیر به عمل آمد.

در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ابتدا وحید زاده مدیر کل بهزیستی استان ضمن عرض خیر مقدم به اهم فعالیتهای مهدوی و نماز اداره بهزیستی پرداخت.

سپس حجت الاسلام عربپور مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمان گفت: افراد آسیب دیده هم اتکا می خواهند و هم امید. در نماز که توجه به خداست و بالاترین ذکر است یک فرد آسیب دیده جسمی و روحی به خدا تکیه می کند و از او کمک می گیرد که نماز بالاترین یاد خداست و با خواندن نماز فرد آسیب دیده آرامش خواهد یافت.

مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمان ادامه داد: بحث امید آفرینی مسأله مهدویت و امید به منجی راه را روشن تر و امید به آینده را بیشتر می کند. شما مربیان عزیز که مربی نماز و مهدویت نیز شده اید هم تکیه گاه افراد آسیب دیده را به خدا محکم می کنید و هم امید آنها را به آینده ای روشن مشخص می کنید، پس به خاطر این کارتان اجرتان نزد خداوند محفوظ است.

سپس در ادامه محمد مهدی کازرونی مسئول یاوران نماز و مهدویت استان گزارشی از شکل گیری یاوران نماز در اداره بهزیستی، نحوه برپایی دوره مقدماتی مربیان نماز و برنامه ریزی برای دوره تکمیلی را ارائه کرد.

با همکاری مسئول یاوران نماز و مهدویت مقرر شده است مددکاران بهزیستی و مربیان آنهادوره های مقدماتی و تکمیلی نماز و مهدویت را طی نموده و به عنوان مربی در آسایشگاه های شبه خانواده آموزش های لازم را به مددجویان ارائه نمایند.

در پایان از فعالان امر نماز و مهدویت اداره بهزیستی استان با اهداء لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد.

از فعالان امر نماز و مهدویت اداره بهزیستی استان کرمان تجلیل شد

از فعالان امر نماز و مهدویت اداره بهزیستی استان کرمان تجلیل شد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا