آذربایجان شرقیاخبار

جلسه شورای مهدویت اداره مالیات استان آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای مهدویت اداره مالیات استان، با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد استان، روز چهارشنبه دوازدهم مهر ماه در اتاق جلسات اداره مالیات برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با تشریح وظایف شورای مهدویت اداره، گفت: چنانچه ما در اداره به مسئولیتی مشغول هستیم و در انجام آن نهایت دقت و توجه داریم و قصور نمی کنیم، حضور در شورا مهدویت و خدمت به امام زمان(عج) از لحاظ حاکمیتی و اداری که به ما محول شده جزء وظایف ماست که نباید کوتاهی کنیم.

وی با اشاره به مواردی از تفاهم نامه ها، افزود: براساس تفاهم نامه، برگزاری نماز جماعت، پیگیری امام جماعت اداره، برنامه و تمهیداتی در پررونق کردن نمازهای جماعت و نشست های مهدوی، برگزاری مسابقات نمازی و مهدوی، دوره های آموزشی تربیت مربی، وظایف منتظران، برای کارکنان و خانواده ها از جمله مسئولیت های ماست که باید در تحقق اینها تلاش کنیم.

وی با بیان ضرورت امام شناسی، ادامه داد: امروزه تمام ادیان و استکبار جهانی سعی می کند خود را منجی عالم معرفی کند، باید تلاش کنیم تا با برگزاری دوره های ویژه مهدوی در ادارات اعتقاد واقعی را تعلیم بدهیم تا فرزندانمان و خودمان در دام مکر و حیله دشمنان اسلام گرفتار نشویم.

در ادامه کارشناسان برای رونق بخشیدن به برنامه های فرهنگی و مهدوی باهم به تبادل نظر پرداختند.

جلسه شورای مهدویت اداره مالیات استان آذربایجان شرقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا