اخبارکردستان

مکتب فاطمی (س) در عصر ظهور بیشتر شناخته می شود

امام جمعه بیجار عنوان کرد: یکی از برکات انقلاب اسلامی ترویج فرهنگ و مکتب فاطمی (س) است و هرچه به عصر ظهور نزدیک می‌شویم فاطمه زهرا سلام الله علیها شناخته‌تر می‌شود

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کردستان، حجت‌ الاسلام و المسلمین علی خورشیدی، در خطبه نماز جمعه شهر بیجار که در حسینیه این شهر برگزار شد؛ پس از دعوت به تقوای الهی؛ اظهار داشت: یکی از برکات انقلاب اسلامی ترویج فرهنگ و مکتب فاطمی(س) است و هرچه به عصر ظهور نزدیک می‌شویم فاطمه زهرا سلام الله علیها شناخته‌تر می‌شود و این ایام فرصت بسیار مغتنم برای شناساندن معارف الهی و دینی است.

امام جمعه بیجار تاکید کرد: یکی از معارف که باید تبیین گردد خطبه پر مغز حضرت زهرا سلام الله علیها است، حضرت در این خطبه مهم‌ترین هشدارها را می‌دهد و می فرمایند چرا قرآن را کنار گذاشتید؟ چرا منحرف شدید؟ چرا فریب خوردید؟ و چرا از مسیر حق فاصله گرفتید؟ وَ کِتابُ اللّهِ بَیْنَ أَظْهُرِکُمْ؛ و حال آن که کتاب خدا بین پشت های شما بود پیام این عبارت این است که قرآن را داور قرار دهید اگر قرآن را داور قرار دهیم آیا اجازه اذیت به اهل بیت پیامبر (ص)  را به خود می‌دهید؟ آیا اجازه آزار مومنین را به خود می‌دهید؟ آیا اجازه غصب حق دیگران را به خود می‌دهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا