اخبارالبرز

سلسه مباحث شرح زیارت آل یاسین برگزار شد

آیت الله حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان در جلسات درس اخلاق خود که به صورت هفتگی برگزار میشود به شرح زیارت آل یاسین پرداخت. 

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان البرز، آیت الله حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان در جلسات درس اخلاق خود که به صورت هفتگی برگزار میشود به شرح زیارت آل یاسین پرداخت.

آیت الله حسینی همدانی در این مباحث با اشاره به معنای زیارت و هدف از زیارت و همچنین آثار و ابعاد آن، زیارت آل یاسین را یکی از بهترین زیارات حضرت ولیعصر ارواحنا فداه خواند و گفت: ویژگی منحصر به فرد زیارت آل یاسین این است که این زیارت تنها زیارتی است که خود امام میفرمایند هرگاه خواستید مرا زیارت کنید، این گونه مرا بخوانید.

وی در ادامه گفت: یعنی اگر می خواهید به وسیله ما به سمت خدا بروید و البته به خود ما هم توجه داشته باشید، باید اینطور بگویید.

نماینده ولی فقیه در این جلسات به وظایف زائر و همچنین ارتباط بین زائر و مزور اشاره کرد و گفت: در عالم هیچ چیز مستقل نیست ممکن است خدای تعالی بعضی را مجرای بعضی از امور قرار دهد که وسیله باشد اما مستقلاً هرگز نیست، به این معنی که اختیار یک سری از امور توسط خدای متعال به امام داده شده است نه اینکه امام خودشان مستقلاً کار کند.

سلسه مباحث شرح زیارت آل یاسین برگزار شد

بنیاد استان البرز نیز تا کنون با جمع آوری و پیاده سازی محتوای پنج جلسه از این مباحث که به صورت سلسله جلسات برگزار می شود، اقدام به تولید کتابچه ای با عنوان شرح زیارت آل یاسین در ۶۵ صفحه کرده است که هم اکنون آماده چاپ می باشد.

برای دریافت کتابچه شرح زیارت آل یاسین کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا