اخبارخراسان رضوی

سیر تاریخی فمینیسم محور گفتگو پنجمین کافه ثانیه در استان خراسان رضوی بود

کافه ثانیه با حضور مربیان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، به گفتگوی صمیمی با مخاطبین به شیوه ای نوین پرداخت.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، پنجمین کافه ثانیه به مناسبت ایام جشن مباهله و روز خانواده و روز ملی عفاف و حجاب برقرار بود و با هدف آگاهی بخشی و بصیرت افزایی پیرامون مسائل روز جامعه در حوزه بانوان فعالیت کرد.

محتوای گفتگو ها پیرامون سیر تاریخی فمینیسم در غرب و جایگاه بانوان در جوامع غربی طبق مستندات تاریخی و آمارهای بین المللی طراحی شده بود که با حضور موثر مربیان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی به مخاطبین منتقل شد.

کانون فرهنگی تبلیغی ثانیه محتوای پنجمین کافه ثانیه خود را در قالب کارت هایی که از قبل تهیه شده بود و سیر و حرکت فمینیسم را در قالب چهار موج رایج به صورت مستند نشان می داد.

کافه ثانیه در تلاش بود تا باور بانوان و دختران جامعه را نسبت به جایگاه و عملکرد زنان در غرب روشن سازد و در مقابل ارزش و هویت و کرامت زن را تقویت کند و به ارزشمندی نقش خود در انقلاب جهانی منجی موعود دست یابد.

میز گفت‌وگو، پذیرایی تابستانی رایگان، فضای عکاسی و آتلیه رایگان شامل دیوار خاطره کافه ثانیه، تاب گل‌آرایی شده و آینه قدی گل‌آرایی شده برای سلفی،  فضای رنگ‌آمیزی برای کودکان، دیوار فال از جمله برنامه های کافه ثانیه برای مخاطبان بود.

مکان برگزاری پنجمین کافه ثانیه مشهد، خیابان راهنمایی، روبروی ورودی شماره ۲ برج سلمان بود که با استقبال خوب مخاطبین روبرو شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا