اخبارخراسان رضوی

کتاب «سیر تحول نگاه مستشرقان به مهدویت در ۱۵۰ سال اخیر» رونمایی شد

در هشتمین‌ نمایشگاه کتب تخصصی حوزه و معارف اسلامی از کتاب «سیر تحول نگاه مستشرقان به مهدویت در ۱۵۰ سال اخیر» توسط حجت الاسلام موسوی نسب نماینده مولف رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، در هشتمین‌ نمایشگاه کتب تخصصی حوزه و معارف اسلامی حجت الاسلام موسوی نسب به عنوان نماینده مولف حجت الاسلام زهیر دهقانی آرانی از کتاب «سیر تحول نگاه مستشرقان به مهدویت در ۱۵۰ سال اخیر» رونمایی کرد.

حجت الاسلام موسوی نسب، مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی در این مراسم بیان کرد: این کتاب رساله دکتری حجت الاسلام دهقانی در دانشگاه تهران در سال ۹۸ بوده که با نمره ۲۰ پذیرفته شد و به تحریر حوزه علمیه قم و عنوان کتاب سال معرفی شده است و از ناحیه رییس جمهور از این‌کتاب تجلیل شد.

وی افزود: این کتاب به ۴ موضوع تقسیم شده، از جنگ‌جهانی اول تا جنگ جهانی دوم، از جنگ جهانی دوم تا انقلاب اسلامی ایران و دوران انقلاب نیز به دو بخش تقسیم شده است.

حجت الاسلام موسوی نسب تصریح کرد: در بخش سوم و چهارم این کتاب مبحث مهدی ستیزان در چند ساله اخیر مورد بررسی ببشتری قرار گرفته است.

وی این کتاب را بی نظیر عنوان کرد و گفت:  کتاب «سیر تحول نگاه مستشرقان به مهدویت در ۱۵۰ سال اخیر» شایسته تقدیر در حوزه و دانشگاه بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا