اخبارخراسان رضوی

سلسله جلسات محرم مهدوی به مدت ۷۰ روز در استان خراسان رضوی برگزار می شود

مباحث مهدویت و چگونگی قیام سیدالشهداء توسط مربی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی در خیابان مطهری شمالی ویژه خواهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، سلسله جلسات محرم مهدوی به مدت ۷۰ روز توسط مرضیه محمدی از مربیان بنیاد استان خراسان رضوی با اشاراتی به وظایف روز منتظران حقیقی امام برگزار می شود.

در سلسله جلسات محرم مهدوی ویژه خواهران، معارف امامت و مهدویت با درس ها و پیوندهایی به جریان عاشورا، وظایف روز منتظران مانند ابعاد جهاد تبیین، رسالت فرزندآوری و تربیت نسل منتظر، همچنین دشمن شناسی و بصیرت، توجه به حیا و عفاف بعنوان عنصر مهم زنان تمدن ساز  گفته خواهد شد و ویژگی های یاران امام حسین(ع) و برداشت های کاربردی برای یاران امام زمان(عج) از سایر معارف این جلسات است.

قابل ذکر است که سلسله جلسات محرم مهدوی انتهای مطهری شمالی ۵۰ ، سه راهی اندیشه، روبروی اندیشه ۸، در محل زینبیه از ساعت ۱۰ تا اذان ظهر برگزار می شود.

همچنین کتاب شرایط انتظار از مجموعه کتابچه های انتظار جهت مطالعه به حاضرین اهدا شد و مسابقه این کتاب در روز اربعین برگزار می شود.

سلسله جلسات محرم مهدوی خراسان رضوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا