آذربایجان شرقیاخبار

ثبت نام بیش از هزار نفر در دوره تربیت مربی مهدویت استان آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد استان، در گفتگو با روابط عمومی بنیاد، از ثبت نام بیش از هزار نفر در دوره تربیت مربی مهدویت در استان خبر داد.

حجت الاسلام آقاجانی با اشاره به لزوم معرفی و تلاش برای زمینه سازی ظهور حضرت امام زمان(عج)، گفت: امروز در جهان ما شاهد ظلم، تبیض و بی عدالتی هستیم و تنها راه درمان به دست ولی خداست، که دشمنان اسلام سعی می کنند انسان ها را از این امر غافل کنند و خود را بجای منجی واقعی عالم جا بزنند، در مقابل باید ما هم تلاش کنیم تا منجی واقعی را به مردم عالم معرفی کنیم، که بقول حضرت امام خمینی (ره)، معنای انتظار دست روی دست گذاشتن و انتظار کشیدن نیست بلکه تلاش و زحمت بیشتر در زمینه سازی ظهور است.

وی با بیان اهداف این دوره ادامه داد: یک اهدف کلی داریم آن هم ترویج معارف مهدوی در جامعه است، علاوه بر آن ما در استان یک طرحی را دنبال می کنیم با عنوان “یاران موعود” که مربیانی با معرفی بنیاد مهدویت استان_ طبق تفاهم نامه ای که با آموزش و پرورش استان داریم_ به مدارس استان جهت ترویج معارف مهدوی ارسال می کنیم، در این راستا نیاز به مربیان بیشتری داریم تا بتوانیم مدارس بیشتری پوشش بدهیم .

وی با اشاره به نحو اجرای و اساتید طرح، افزود: ان شاءالله در این دوره از محضر اساتید کشوری که از مرکز تخصص مهدویت قم ارسال می شود، بهرمند خواهیم شد و کلاس ها از هفته اول اردیبهشت ما روز های چهارشنبه و پنجشنبه برگزار می شود.

وی در سخنان پایانی خود تصریح کرد: ما برای تبلیغ این دوره از هیچ پوستر و بنری استفاده نکردیم فقط اطلاعیه در کانال بنیاد مهدویت استان بارگزاری کردیم که به لطف خداوند و تبلیغ سینه به سینه تا به حال بیش از هزارو صد و پنجاه نفر ثبت نام کردند، که نشان دهنده میزان محبت مردم ما به حضرت ولیعصر (عج) است.

ثبت نام بیش از هزار نفر در دوره تربیت مربی مهدویت استان آذربایجان شرقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا