اخبارخراسان رضوی

ثبت فعالیت ۵۰۰ نفر در پویش «به وقت عاشقی» استان خراسان رضوی

پویش به وقت عاشقی با هدف توسعه و ترویج فرهنگ مهدویت با محوریت اقامه نماز صبح در بین دانش آموزان، اولیاء و فرهنگیان استان خراسان رضوی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: در پویش «به وقت عاشقی» که در بین دانش‌آموزان، اولیاء و فرهنگیان استان برگزار شد، بالغ بر ۵۰۰ نفر به صورت روزانه فعالیت خود را در سامانه ثبت کردند.

پویش به وقت عاشقی

سیداسماعیل اصغرزاده، رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، در گفت‌و‌گو با ایکنا از استان، اظهار کرد: پویش «به وقت عاشقی» با هدف توسعه و ترویج فرهنگ مهدویت با محوریت اقامه نماز صبح در بین دانش‌آموزان، اولیاء و فرهنگیان استان به صورت چله مهدوی برگزار شد.

وی ادامه داد: این چله مهدوی از ابتدای خردادماه آغاز و به مدت چهل روز ادامه یافت. در این پویش اقامه نماز صبح همراه با یاد، عهد و پیمان روزانه با حضرت ولی عصر(عج) و دعا برای تعجیل در ظهور ایشان در قنوت نماز در بخش فرهنگیان، اولیاء و دانش‌آموزان مقاطع متوسطه و همچنین نقاشی از انجام یک کار خوب برای شادی حضرت مهدی موعود(عج) در بخش دانش‌آموزان مقطع ابتدایی در طول روز از جمله فعالیت‌هایی بود که در این پویش رقم خورد.

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی اظهار کرد: شرکت‌کنندگان برای ثبت فعالیت خود، هر روز بعد از نماز صبح تا قبل از طلوع آفتاب به لینک‌های روزانه مراجعه کرده و دعا و نجوای صبحگاهی خود با امام زمان(عج) را ثبت می‌کردند.

وی ابراز کرد: حدود ۵۰۰ نفر در طی چهل روز برگزاری این پویش به صورت ثابت در اول وقت، نماز صبح خود را اقامه نمودند و به صورت روزانه فعالیت خود را در سامانه ثبت کردند.

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی تصریح کرد: برای نفرات برتر شرکت کننده در پویش به وقت عاشقی کارت شناسایی عضویت در هیئت های مذهبی دانش‌آموزی صادر خواهد شد که می‌توانند از مزایای معنوی و مادی آن از جمله استفاده از مراکز تفریحی با تخفیف ویژه بهره‌مند شوند.

منبع: خبرگزاری ایکنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا