آذربایجان شرقیاخبار

نشست مدیریتی بنیاد استان آذربایجان شرقی با اعضای شورای شهر تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی، نشست مدیریتی با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد استان، احمدی رئیس کمسیون فرهنگی شورای شهر تبریز، صادقی عضو شورای شهر تبریز و سایر کارشناسان، روز پنجشنبه چهارم آبان ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با تاکید بر اهمیت کار فرهنگی و زمینه سازی ظهور در جامعه، گفت: حکومت حضرت امام زمان(عج) مختص گروه یا قشر خاصی نبوده و محدود به چند سرزمین نیست، بلکه جهانی و عمومی است، در این راستا باید از تمام ظرفیت ها و امکانات استفاده شود و بیشتر این مسائل با هماهنگی و مشورت قابل حل است.

حجت الاسلام دژبان با تشریح برنامه های بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در سال جاری برای مراکز آموزشی، پارک ها، خیابان ها و سطح شهر، گفت: ما توانایی اجرای دوره های آموزشی برای تمامی سنین، مخصوصا آموزش و پرورش و ادارات داریم، و آماده ارائه طرح و برنامه برای فضا سازی شهر، خیابان ها و پارک ها هستیم.

در ادامه وی استفاده از نام و القاب حضرت برای نام گذاری مراکز، پارک ها خیابان ها خواستار شد.

احمدی با تکلیف دانستن کار برای امام زمان(عج)، گفت: از تمام برنامه های بنیاد در حد توان حمایت می کنیم و برای فضا سازی و المان مهدوی می توان مسابقه ای ترتیب داد تا هم بهترین ها تجلیل شود و هم از بهترین ها در سطح شهر استفاده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا