آذربایجان شرقیاخبار

نشست مهدوی در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی، نشست مهدوی در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد استان و سیامک آسیایی مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز، روز دوشنبه بیست و چهارم مهر ماه در ساختمان سیما منظر شهرداری، برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با اشاره به آیه ۴۱ سوره حج، گفت: وقتی حضرت امام زمان(عج) ظهور می کنند یکی از وظایف مهم آن حضرت اقامه نماز خواهد بود، چون قرآن می فرماید: زمانی که اهل ایمان به قدرت می رسند نماز را اقامه می کنند، امر به معروف و نهی از منکر می کنند.

وی با تاکید بر زمینه سازی ظهور، افزود: ما باید در طراحی شهرها، پاک ها و المان های شهری به مسئله امید، ظهور منجی و نقش امام زمان (عج) در زندگی فردی و اجتماعی، توجه کنیم.

وی ادامه داد: مهدی یاوران واقعی شهدای عظیم الشان ما بودند که در میدان عمل ثابت کردند کنار ولی خدا باشند و مهدی یاور ما که افتخار سازمان شهرداری هم است، شهید مهدی باکری است که با مجاهدت خود در راه اسلام و انقلاب افتخار آفرید، این شهید را باید به عنوان مهدی یاور موفق اسوه خود قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا