آذربایجان شرقیاخبار

نشست مهدوی در دبیرستان سیزده آبان تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان آذربایجان شرقی، نشست مهدوی با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد مهدویت استان در مدرسه سیزده آبان دوره متوسطه، روز دوشنبه چهارم مهر ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با اشاره به نهم ربیع الاول، تصریح کرد: نهم ربیع الاول روز به امامت رسید امام زمان (عج) است، ولی حضرت از نظرها غایب است، علت آن هم خود ما هستیم که با اعمالمان باعث شدیم ظهور به تأخیر بیفتد، بدانید که با هر کار خوب به ظهور نزدیک می شویم و با هر کار بد از ظهور دور می شویم.

وی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: ما همه مدیون شهداء هستیم، باید در حد توان به وصیت های شهداء توجه کنیم و سعی کنیم راه آنها را ادامه بدهیم، باید با اهداف شهداء آشنا شویم و بدانیم بخاطر چه چیزی و چه کسی لباس رزم پوشیدند؟ همه رزمنده گان ما عاشق امام زمان (عج) و نائب آن حضرت بودند.

وی با بیان وصیت نامه شهداء خاطر نشان کرد: وقتی وصیت نامه شهداء را مطالعه می کنیم به اهمیت نماز، حفظ حجاب، ولایت پذیری و دفاع از وطن پی میبریم، باید بدانیم هرکسی در نمازش، نافرمانی از امر ولایت و حفظ حجابش کوتاهی کند پا روی خون شهداء گذاشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا