اخبارکرمانشاه

نشست مهدوی بانوان شهرستان کنگاور

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمانشاه، نشست مهدوی نهضت پیشرفت بانوان شهرستان کنگاور در روز پنجشنبه سیزهم مهرماه در محل اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کنگاور برگزار گردید.

در این نشست که توسط بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمانشاه برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی امیدیان در جمع بانوان مربی و مدرس به بیان دیدگاه مهدوی و نوع نگاه مربی پرداخت.

وی گفت: یک مربی زمانی در انتقال مطالب مهدوی موفق خواهد بود که بتواند در دل مخاطب خود نفوذ کرده و با ارائه مطالب مهدوی که همواره حاوی نور الهی می باشد می تواند پیام وزین و عمیق مهدویت را منتقل نماید بطوری که خود مخاطب نیز با اشتیاق مطالب فراگرفته را به نفرات بعد منتقل کند.

امیدیان همچنین با نقل قول از استاد پناهیان در خصوص یک راهکار خوب جهت تعجیل در فرج گفت: کدام تقوا ما را به ظهور نزدیک می کند؟ فقط نماز اول وقت و کارهای خوبِ فردی؟ اگر میلیون‌ها نفر از اینگونه افراد خوب در کنار هم زندگی کنند، تا وقتی در زندگی دسته‌ جمعیِ خوب ناتوان باشند، تقوایشان رشد نیافته و برای تعجیل ظهور، فایدۀ چندانی ندارند! اصل تقوا آنست که در جریان یک زندگی جمعی و کار تشکیلاتی خود را نشان بدهد. امام زمان در توقیع شریف خود فرموده اند: اگر شیعیان ما جمع شوند و به عهدی که به گردن آنها داریم وفا کنند، به سرعت، سعادت دیدار ما نصیبشان می شود.

نشست مهدوی بانوان شهرستان کنگاور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا