آذربایجان شرقیاخبار

نشست دوره ای دبیران مهدویت و نماز ادارات کل تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی، نشست دوره ای دبیران نماز و مهدویت ادارات کل تبریز، با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان و حجت الاسلام دژبان معاون فرهنگی بنیاد استان، روز سه شنبه بیست و یکم شهریور ماه در اتاق جلسات بنیاد استان برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با تشریح روند کاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و ستاد اقامه نماز، سامانه ها و تفاهم نامه ها، گفت: ابتدا باید به این نکته توجه داشته باشیم که برنامه ها و خواسته های بنیاد و ستاد از ادارات طبق قانون و بر اساس تفاهم نامه هایی است که وزیر مربوطه امضاء و به دستگاه ها ابلاغ کرده، یکی از وظایف دبیران ما در ادارات مطالعه تفاهم نامه، بومی سازی و پیگیری از مدیر کل است. وی با گلایه از سست کاری ها و بی توجهی به مسائل و برنامه های ستاد و بنیاد، افزود: بعضی از دبیران عزیز ما برنامه های ستاد و بنیاد را کارهای حاشیه ای می دانند، درصورتی که عین متن کار است و باید درکنار مسئولیتی که در اداره دارند با برنامه ریزی دقیق کارهای ستاد و بنیاد را پیگیر باشند.

حجت الاسلام دژبان با تشریح برنامه ها و دوره های حضوری و مجازی بنیاد، گفت: بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)، برای بالا بردن سطح معلومات اقشار مختلف جامعه در بحث مهدویت، حضوری و مجازی تلاش می کند، که دوره های حضوری در استان ما هم برگزار می شود که اطلاعیه های آن در کانال بنیاد و گروه های دبیران گذاشته می شود، از دبیران عزیز می خواهیم که این اطلاعیه ها را در گروه های خود باز نشر دهند تا کسانی که علاقه مند هستند مخصوصا خانواده های کارکنان استفاده کنند.

وی با اشاره دوره های مجازی مهدویت، افزود: بنیاد مهدویت برای تسهیل ارتقاع معلومات مهدوی اقدام به برگزاری دوره های مجازی در سایت مدرسه مجازی مهدویت کرده و نامه دوره حکومت و وظایف منتظران ضمن خدمت ویژه کارکنان دولت به تمام ادارات ارسال شده که عزیزان لطف کرده و در ادارات اطلاع رسانی کنید.

وی ادامه داد: برای نهم ربیع الاول در اداره برنامه برگزار کنید و سعی کنید با حضور خانواده ها باشد، بنیاد آماده همکاری با ادارات در بحث مهدویت می باشد.

نشست دوره ای دبیران مهدویت و نماز ادارات کل تبریز برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا