آذربایجان شرقیاخبار

نشست مدیریتی بنیاد استان آذربایجان شرقی با معاون پرورشی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان آذربایجان شرقی، نشست مدیریتی با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد استان، حجت الاسلام دژبان معاون فرهنگی بنیاد، حسینی معاون پرورشی آموزش و پرورش، حجت الاسلام حیدرزاده مسئول اردوگاههای آموزش و پرورش و پرورش استان و سایر مسئولین، روز سه شنبه چهارم مهرماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با اشاره به هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهداء، گفت ما مدیون شهداء هستیم، آنها از جانشان گذشتند تا علم اسلام در کشور برافراشته شود، آیا ما هم می توانیم از وقتمان بگذریم؟ آنچنان برنامه ریزی و تلاش کنیم تا شرمنده امام عزیز و شهداء نشویم.

وی با تاکید بر تعلیم تعالیم مهدوی و زمینه سازی ظهور، افزود: مجتمع مهدی‌یاورانِ بنیاد و مسجد مقدس جمکران برای اسکان و آموزش دانش آموزان محیط مناسبی برای این امر می باشد که می توانیم با برنامه ریزی به نحو احسن استفاده کنیم.

حسینی با تاکید بر استفاده صحیح از زمان و مکان و فرصت کم، گفت: باید برنامه ها و دوره ها نظام مند و پرثمر بوده و در مهندسی محتوا دقت شود.

حجت الاسلام دژبان با تشریح دوره های آموزشی برای معلمین و دانش آموزان، گفت: بنیاد آماده برگزاری دوره های مختلف مهدوی برای معلمین و معاونین در تبریز و همچنین شهرستان ها می باشد، و امکان حضور مربیان بنیاد در اردوهای زیارتی دانش آموزان مقدور است، و آماده ارسال مربی برای تمام مدارس استان امکان پذیر است که نیاز به هماهنگی و برنامه ریزی دقیق دارد.

حجت الاسلام حیدرزاده گفت: استفاده از کانون ها و اردوگاه های آموزش و پرورش استان به منظور ترویج معارف مهدوی و اختصاص غرفه ای مهدوی در اردوگاه ها بلا مانع است.

نشست مدیریتی بنیاد مهدویت با معاون پرورشی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا