اخبارخوزستان

جلسه مشترک ارزیابی فعالیت های مهدوی و نماز دستگاه های اجرایی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خوزستان، نشست ارزیابی عملکرد مهدوی و نماز ۱۴۰۲ دستگاه های اجرایی دوشنبه سوم اردیبهشت با حضور نماینده استاندار و دستگاههای اجرایی در دفتر ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

بلادیان مدیر ستاد اقامه نماز استان خوزستان گفت: هر ساله در راستای ارزیابی میزان تحقق اهداف و وظایف محول شده به دستگاه ها و نیز با بررسی تکالیف تعیین شده، میزان عملکرد دستگاه‌های اجرایی حوزه نماز بر اساس شاخص‌های عمومی و اختصاصی سنجیده می شود.

بلادیان با اشاره به اینکه طبق دستور مرکز، مدیر ستاد اقامه نماز استان رئیس هیأت ارزیابی است، افزود: مجموعه‌ متخصصین ستاد اقامه نماز در فرآیند ارزیابی عملکرد نظارت مستقیم و مستمر دارند

سید احمد پور فرجی مدیر بنیاد استان خوزستان به عنوان ناظر این نشست با اشاره به اهمیت این موضوع عنوان کرد: با ارزیابی مستمر عملکرد دستگاه های اجرایی موجب ارتقا سلامت اداری می‌شود.

سید احمد پور فرجی در ادامه افزود: بعد از پایان ارزیابی دستگاهی که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد لوحی یاد بود از طرف مجموعه بنیاد تقدیم خواهد شد.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز و مدیر بنیاد استان خوزستان نحوه ارزیابی عملکرد ادارات در بخش نماز و مهدویت را تشریح کردند.

تقدیر و تجلیل از فعالان حوزه نماز و مهدویت، برپایی کرسی های آزاد اندیشی پیرامون نماز و مهدویت، برگزاری دوره‌های آموزشی و مهارتی نماز و مهدویت، برپایی نمایشگاه در زمینه نماز و مهدویت، نشست های تخصصی نماز و مهدویت، تولید محتوا اختصاصی نماز و مهدویت و… از جمله برنامه‌های اجرایی مشترک ستاد اقامه نماز و بنیاد است که در دستگاه های اجرایی مورد ارزیابی قرار می گیرد.

جلسه مشترک ارزیابی فعالیت های مهدوی و نماز دستگاه های اجرایی برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا