اخبارکرمانشاه

برگزاری مصاحبه دوره تربیت مربی تخصصی معارف مهدویت در کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمانشاه، مصاحبه دوره تربیت مربی تخصصی معارف مهدویت ویژه طلاب و دانشجویان و فعالان فرهنگی با هدف تربیت اساتید و کارشناسان مهدوی در روز جمعه پانزدهم دی ماه برگزار شد.

این مصاحبه با حضور حجت الاسلام والمسلیمن محمدصادق کفیل، استاد اعزامی از قم در محل بنیاد استان کرمانشاه برگزار گردید و با استقبال دانشجویان سطوح مختلف، فعالان فرهنگی، طلاب و اساتید دانشگاه مواجه بود.

این دوره با هدف تربیت اساتید و کارشناسان مهدوی به صورت حضوری، همراه با آزمون و مصاحبه ورودی برگزاری کلاس ها از بهمن ماه و دو روز در هفته در سه ترم تحصیلی مقدماتی، تکمیلی، تخصصی با بیش از ۳۰۰ ساعت آموزش جامع و کاربردی همراه کنفرانس و مباحثه ارائه مقاله و پایان نامه مهدوی با در نظر گرفتن و تأمین همه نیازهای یک استاد مهدوی موفق برگزار می گردد.

برخی از سرفصل های دوره: مهدویت در آیات و روایات و ادعیه، مهدویت و انقلاب اسلامی، نقد فرقه های انحرافی، رجعت در عصر ظهور، سبک زندگی منتظرانه، آسیب شناسی جامعه منتظر، روشها و قالبهای انتقال معارف مهدوی به کودک و نوجوان، فنون تدریس و تبلیغ و مهارت پژوهش از ابتدای بهمن سالجاری فعالیت خود را آغاز خواهد نمود.

گفتنی است در این مصاحبه که در روز جمعه برگزار گردید بیش از پنجاه نفر شرکت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا