اخبارلرستان

مسابقه گفتمان مهدویت ویژه دانش آموزان متوسطه اول و دوم شهرستان خرم آباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان، مسابقه گفتمان مهدویت ویژه دانش آموزان متوسطه اول و دوم شهرستان خرم آباد با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و دیگر مسئولان آموزش و پرورش در تاریخ یکم اردیبهشت ماه برگزار شد.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان لرستان در خصوص مسابقه گفتمان مهدویت ویژه دانش آموزان اظهار داشت: در شرایطی که وهابیت سعی دارد با مخدوش کردن موضوع مهدویت و شبهه ‌افکنی در این موضوع برخی افکار و اندیشه ‌های شیطان ‌پرستی را رونق دهد باید از هر فرصت مذهبی برای آشنایی دانش‌ آموزان و نسل آینده با پیام و محور مهدویت بهره گرفت.

وی گفت: باور به مهدویت از این جهت که جهان، رو به خیر حرکت می کند و بر عدالت گستری و مبارزه با ظلم و فساد تاکید می کند و از این جهت که احیای اسلام راستین، تامین رفاه و آرامش، رضایتمندی و عشق به محبوب است به زندگی ارزش می دهد.

حجت الاسلام چراغی با اشاره به اینکه معلمان با ایجاد فرصت‌های مناسب می‌توانند با رشد قوه تفکر در دانش‌آموزان، زمینه بهره‌گیری از این دوره را مهیا کنند، افزود: معلمان با تدوین و اجرای برنامه‌هایی که توان تفکر، نقد و تحلیل، ابتکار و خلّاقیت دانش‌آموزان در حوزه امام‌شناسی است، می‌توانند فرهنگ مهدویت و انتظار را بین مردم تقویت کنند.

برگزاری مسابقه گفتمان مهدویت ویژه دانش آموزان متوسطه اول و دوم شهرستان خرم آباد

برگزاری مسابقه گفتمان مهدویت ویژه دانش آموزان متوسطه اول و دوم شهرستان خرم آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا