خراسان رضوی

مسابقات دانش آموزی گفتمان مهدوی فرصتی مناسب برای ارتقاء سطح علمی و مهارتی دانش آموزان در فضای رقابتی سالم است

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، مسابقات دانش آموزی گفتمان مهدوی آموزش و پرورش با حضور اساتید بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، داوری و ارزیابی شد.

مسابقات دانش آموزی گفتمان مهدویت در دو مرحله غیرحضوری و حضوری توسط اداره کل آموزش و پرورش، پایگاه کشوری انتظار و مهدویت برگزار شد.

در مرحله غیر حضوری( مقدماتی استان ) دانش آموزان منتخب نواحی و مناطق استان، کلیپ های تصویری ۱۰ دقیقه ای به حالت کنفرانس و ارائه مشترک دو نفره در یک موضوع مهدوی طبق کتاب جهت نما استاد قرائتی به دبیرخانه ارسال کردند.
۸۰ کلیپ در بخش دختران و ۸۰ کلیپ در بخش پسران بدست داوران رسید.(متوسطه اول و دوم ) و منتخبین به مرحله فینال راه پیدا کردند.

در مرحله فینال که ویژه متوسطه دوم بود ، ارائه کنفرانسی تبدیل به مناظره گروه های دو نفره در مقابل هم شد که با محوریت بخش اول کتاب جهت نما استاد قرائتی بصورت حضوری در محل اردوگاه امام رضا(ع) صورت گرفت.
در این مرحله ۱۶ گروه در بخش دختران و ۱۲ گروه در بخش پسران مورد ارزیابی قرار گرفت.

در مرحله بعد دو نفر از گروه دختران و پسران، از استان خراسان رضوی انتخاب شده و وارد مرحله کشوری می شوند.

قابل ذکر است که اساتید بنیاد استان علاوه بر داوری و ارزیابی، در مراحل مختلف مسابقات جهت تقویت علمی مهارتی در زمینه مهدویت با دانش آموزان منتخب کار کرده و خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا