اخبارکرمانشاه

فعالیت موکب حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان هرسین

مسعود احمدی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمانشاه در گفتگو با روابط عمومی، به شرح فعالیت های موکب بنیاد استان در ایام اربعین حسینی پرداخت.

احمدی در این گفتگو با اشاره به بازگشت زائرین به مرزهای خسروی و مهران و عبور آنان از بزرگراه کربلا استان کرمانشاه گفت: بنیاد استان با محوریت بنیاد فرهنگی شهرستان هرسین و فعالیت شبانه روزی خادمین مهدوی، اقدام به راه اندازی موکب حضرت مهدی موعود (عج) در مسیر پلیس راه کرمانشاه بیستون جنب پمپ بنزین برای خدمت رسانی به زائرینی که از مرزهای خسروی و مهران عازم محل سکونتشان می شوند، نموده است.

وی گفت: فعالیت این موکب از روز شنبه یازدهم شهریور ۱۴۰۲ آغاز شده و تا پایان ماه صفر ادامه دارد و تمام هزینه های آن از محل کمک های خیرین تأمین می شود که خدمات اطعام و توزیع بسته های فرهنگی از جمله خدمات این موکب می باشد.

در خاتمه گفتگو نیز مجتبی سلطانیان مدیر بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) شهرستان هرسین گفت: موکب بنیاد تا عبور آخرین زائر به شهر خود به فعالیت خود ادامه خواهد داد و از آنجا که در مسیر پرتردد بزرگراه کربلا و در مسیر بازگشت زائرین قرار داریم توزیع غذا و آب سرد و کتاب و نوشته های فرهنگ مهدوی در دستور کار قرار دارد.

موکب بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) شهرستان هرسینموکب بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) شهرستان هرسین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا