اخبارکرمانشاه

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) کرمانشاه با عقیدتی سیاسی پشتیبانی ارتش

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمانشاه، این تفاهم نامه با عقیدتی سیاسی پشتیبانی ارتش با هدف ترویج و معرفی فرهنگ مهدویت و آشناسازی اقشار جامعه ــ به ویژه نسل جوان ــ با شخصیت امام مهدی علیه‌السلام و تحکیم پایه‌های امامت و ولایت صورت گرفت تا قدمهای موثری تری برای زمینه ظهور امام زمان عج برداشته شود و برگزاری دوره‌ های مختلف مهدویت، برنامه های فرهنگی _ پژوهشی از ظرفیت های موجود ارتش و ظرفیت سازی های آتی به شمار می رود.

گفتنی است بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)، به عنوان نهادی فرهنگی، غیرانتفاعی و غیردولتی و دارای شخصیت حقوقی و استقلال مالی و اداری می باشد که در سه محور اصلی اقدامات موثری را انجام داده است.

شناخت فرهنگ انتظار و تلاش برای معرفت شناسی حضرت مهدی موعود علیه‌السلام و معرفی نایبان خاص و عام ایشان در قالب های مختلف، انتشارات و پژوهش درباره حکومت واحد جهانی و پیرامون اندیشه مهدوی، سعی برای ساماندهی و هویت بخشی ارگان‌ها و افراد فعال در زمینه مهدوی، پاسخگویی به شبهات و بصیرت افزایی در این زمینه می باشد.

لازم به ذکر است، این تفاهم‌نامه همکاری با حضور زهرا اسمعیل نژاد معاون فرهنگی بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمانشاه و حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای سهرابی عقیدتی سیاسی پشتیبانی ارتش به امضاء رسید.

در این دیدار که در محل پادگان پشتیانی ارتش انجام گرفت سید خسرو معراجی مسئول دفتر بنیاد و سروان فلاحی نماینده عقیدتی پشتیبانی نیز حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا