اخبارگلستان

دیدار مدیر بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) گلستان با نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه گرگان

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گلستان، با هدف تشریح فعالیتهای فرهنگی و آموزشی نماز و مهدویت، قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان به همراه معاون پرورشی و رئیس قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش و مسئول طرح امین مدارس، با آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه استان گلستان و امام جمعه گرگان، در روز شنبه هشتم مهر ماه دیدار و گفتگو کرد.

محمدی در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از اجرای برنامه های مهدوی در ایام نهم ربیع الاول گفت: زنگ مهدویت در مدارس استان با حضور ۴۱۷ هزار دانش آموز و ۲۴ هزار معلم در روز نهم ربیع الاول نواخته شد که با استقبال بی نظیر دانش آموزان روبرو شد.

وی افزود: اجرای جشن بیعت در مدارس ویژه دانش آموزان و در خیابان پنجم آذر ویژه عموم مردم با حضور بیش از ۷ هزار نفر برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در ادامه با اشاره به ضرورت فرهنگ سازی مهدوی ویژه نسل نو، گفت: در این راستا نشستهای مهدویت با هدف شناخت معارف امام زمان(عج) و تبیین وظایف منتظران در عصر غیبت، ویژه دانش آموزان و خانواده ها برگزار شده است.

محمدی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت نماز خانه های مدارس و اقامه نماز جماعت در مدارس، از برگزاری زنگ نماز در روز یکشنبه نهم مهرماه در مدرسه شاهد خبر داد.

وی افزود: این حرکت نمادین با هدف ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین نسل نو و دانش آموزان انجام خواهد شد و در پایان نماز جماعت با حضور نماینده ولی فقیه اقامه خواهد شد.

دیدار با نماینده ولی فقیه گلستان

منبع: ستاد اقامه نماز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا