اخبارخراسان رضوی

دوره آموزشی معارف مهدویت در بنیاد نیشابور به صورت حضوری مجازی برگزار شد

این دوره در قالب 56 ساعت آموزشی به همت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی شهرستان نیشابور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، دوره آموزشی معارف مهدویت در بنیاد نیشابور با حضور ۱۰۰ نفر از معلمین، طلاب، مداحان و فعالین فرهنگی شهرستان نیشابور در  ۳۸ ساعت آموزشی آنلاین و ۱۸ ساعت گارگاه حضوری برگزار شد.

۱۹ جلسه آنلاین با محوریت کتابهای نگین آفرینش برگزار شد و سه کارگاه نیمه روزه با موضوع امام شناسی و آسیب شناسی معارف مهدویت با استاد شفعیان و موضوع ادعیه و سبک زندگی با استاد کفیل و موضوع شبهات مهدوی با استاد موسوی نسب  در دوره آموزشی معارف مهدویت در بنیاد نیشابور اجرا شد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی نسب مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، در آخرین کارگاه حضور پیدا کرد و ضمن بیان و پاسخ به شبهات مطرح در موضوعات مختلف مهدویت گفت: معرفی مهدویت ناب و پاسخ به سوالات و شبهات نسل نو دراولویت حوزه های علمیه و دانشگاهها و آموزش و پرورش باید قرار گیرد.

وی به معرفی منابع متقن مهدوی در اندیشه تشیع و تسنن پرداخت و بیان کرد: منابع مفید مهدوی، سایت ها و کانالهای معتبر و مفید مهدوی برای جامعه و نسل نو توسط مبلغین معرفی شود.

موسوی نسب در ادامه افزود: معرفت و محبت و ولایت پذیری لازم ملزوم یکدیگرند و یک مبلغ موفق، مخاطب خود را در همه زمینه ها رشد می دهد.

وی در پایان دوره آموزشی معارف مهدویت در بنیاد نیشابور افزود: امروز جامعه جهانی بیش از گذشته پذیرای آب گوارای مهدویت است و این رسالت مهم مربیان و مبغان معارف مهدوی را میرساند.

قابل ذکر است که مخاطبین بعد از دادن آزمون، گواهی پایان دوره دریافت کرده و برای دوره های تکمیلی آماده می شوند.

 

دوره آموزشی معارف مهدویت در بنیاد نیشابور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا