اخبارایلام

دبستان شهید وحیدنیا به عنوان مدرسه نمونه مهدوی در استان ایلام انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان ایلام، فیض اله رضایتی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان اعلام کرد که دبستان پسرانه شهید وحید نیا به عنوان مدرسه نمونه مهدوی انتخاب شده است.

رضایتی در این خصوص گفت: مدرسه ابتدایی شهید وحیدنیا یکی از مدارس بسیار فعال در حوزه مهدویت و نشر معارف و فضایل امام عصر(عج) می‌باشد. این مدرسه با دارا بودن دو مدرس نمونه مهدوی که دارای مدارک تکمیلی تدریس در این حوزه می‌باشند، آموزش‌های سطح ابتدایی را برای کودکان پایه‌های اول تا ششم بصورت مستمر و با زبان کودکانه بانجام می‌دهند.

رضایتی افزود: این مدرسه علاوه بر برگزاری دوره‌های مهدویت برای کودکان، دوره‌های آموزشی بزرگسالان را نیز برگزار می‌کند. محمدمهدی دیربان و سیدمجتبی علیزاده دو مدرس این دبستان با برگزاری دوره‌های پیشرفته برای مدرسین بومی سطح استان و دوره‌های آموزشی برای والدین به عنوان طرح سه‌شنبه‌های مهدوی، معارف مهدوی را سطح جامعه بصورت گسترده نشر داده‌اند. از این رو این مدرسه توسط بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان ایلام به عنوان مدرسه نمونه مهدوی انتخاب شده است.

دبستان شهید وحیدنیا به عنوان مدرسه نمونه مهدوی در استان ایلام انتخاب شد دبستان شهید وحیدنیا به عنوان مدرسه نمونه مهدوی در استان ایلام انتخاب شد دبستان شهید وحیدنیا به عنوان مدرسه نمونه مهدوی در استان ایلام انتخاب شد دبستان شهید وحیدنیا به عنوان مدرسه نمونه مهدوی در استان ایلام انتخاب شد دبستان شهید وحیدنیا به عنوان مدرسه نمونه مهدوی در استان ایلام انتخاب شد دبستان شهید وحیدنیا به عنوان مدرسه نمونه مهدوی در استان ایلام انتخاب شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا