اخبارکرمانشاه

برگزاری کارگاه مهدویت در دبیرستان نواب صفوی استان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمانشاه، کارگاه مهدویت در دبیرستان دخترانه نواب صفوی کرمانشاه توسط استاد اعزامی از مرکز تخصصی مهدویت حجت الاسلام والمسلمین دکتر جواد نصرالله پور برگزار شد.

حجت الاسلام نصرالله پور در جمع دانش آموزان به بیان معنای انتظار پرداخته و گفت: ای منتظران امام زمان علیه السلام! بیایید نیازمند به امام خود شویم و نیازمند تربیت کنیم(فی هذه الساعه و فی کل الساعه). نتیجه نیازمندی همراهی با امام زمان علیه السلام و نائب او است(حضور در واجبات و غیب بودن در محرمات). نیازمند و همراه با امام زمان علیه السلام خود را برای خدمت گذاری حضرت تربیت می کند. شیعه همه هستی خود را همانند ابوالفضل علیه السلام در دفاع از امام خود فدا می کند.

هر جا رابطه متقابل باشد بهترین اتفاق ها خواهد افتاد. مثل رابطه والدین و فرزندان، استاد و شاگرد، امام و ماموم. لذا ارتباط ما نیز با امام عصر دو جانبه است. ما انتظار می کشیم به آن معنی که برای فرج دعا می کنیم. و امام نیز لحظه ای از ما شیعیان غافل نیست. چرا که واسطه فیض است از طرف خداوند برای ما.

در پایان روابط عمومی بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمانشاه از حضور چهار روزه اساتید مرکز تخصصی مهدویت در استان خبر داد و گفت: در این مدت جلسات و همایش های متعددی در سطح ادارات، مدارس، دانشگاهها و مراکز آموزشی نظامیان در استان برنامه ریزی شده که اساتید با حضور در بین اقشار مختلف به بیان مهدویت و آثار انتظار خواهند پرداخت.

برگزاری کارگاه مهدویت در دبیرستان نواب صفوی استان کرمانشاه برگزاری کارگاه مهدویت در دبیرستان نواب صفوی استان کرمانشاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا