آذربایجان شرقیاخبار

کارگاه داستان نویسی با پیوند مهدوی در تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی، کارگاه داستان نویسی با پیوند مهدوی با حضور حجت الاسلام دژبان معاون فرهنگی بنیاد استان در سه دوره متوالی روزهای شنبه، دوشنبه و پنجشنبه سی و یکم خرداد ماه برگزار شد.

حجت الاسلام دژبان در گفتگو با روابط عمومی بنیاد استان با اشاره به اهمیت تولید محتوای مهدوی در قالب های مختلف، گفت: یکی از زمینه های فعالیت و تولید محتوا در بنیاد، بحث تالیف و تدوین کتاب برای سنین مختلف می باشد، بر همین اساس بنیاد مهدویت استان با هدف استعداد یابی و تربیت نویسندگانی در زمینه مهدویت، کارگاه هایی برگزار می کند.

وی با اشاره به نحو برگزاری و محتوای این کارگاه، افزود: این دوره با ثبت نام از علاقه مندان، بخاطر کارگاهی و مفید فایده بودن محتواء در سه گروه سی نفری برگزار شد، در این این کارگاه به قواعد داستان کودک، داستان کوتاه، نحوه آغاز رمان، ایجاد تعلیق در رمان، ایجاد پیوند مهدوی و مفاهیم مهدوی در داستان پرداخته شد.

وی با بیان شرایط اخذ گواهی پایان دوره، تصریح کرد: افرادی موفق به دریافت گواهی پایان دوره می شوند که، حضور منظم در کلاس داشته و داستانی در پایان دوره، با رعایت اصول و قواعدی که تدریس شده است، بنویسند، که این داستان نمره وی در گواهی خواهد بود.

کارگاه داستان نویسی مهدوی تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا