اخبارکرمانشاه

کارگاه آموزشی مهدویت در گلزار شهدای کرمانشاه برگزار شد


به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمانشاه، کارگاه آموزشی بنیاد استان کرمانشاه در گلزار شهدای کرمانشاه، با حضور عموم مردم برگزار شد.

با توجه به حضور اساتید مرکز تخصصی مهدویت در استان جهت برگزاری دوره های آموزشی و مهارتی تخصصی تربیت مربی معارف مهدویت، از این ظرفیت استفاده و تصمیم گرفته شد از اساتید جهت سخنرانی برای عموم مردم در موضوعات مهدوی بهره گرفته شود لذا در صبح روز جمعه یازدهم خرداد ماه پس از برگزاری مراسم دعای ندبه یک سخنرانی مهدوی توسط توسط حجت الاسلام والمسلمین علی ربانی در گلزار شهدای کرمانشاه برگزار گردید.

در این جلسه حجت الاسلام ربانی با بیان دیدگاههای رهبر فرزانه انقلاب در خصوص مهدویت و انتظار سخنانی را عنوان کرد. وی با استناد به سخنان مقام معظم رهبری، گفت: باید زمینه را آماده کنى، مسأله‌ى ولادت حضرت مهدى علیه‌الصّلاهوالسّلام‌وعجّل‌اللَّه‌تعالى‌فرجه‌الشّریف، از این جهت هم حائز اهمیت است که مسأله‌ى انتظار و دوران موعود را که در مذهب ما و در دین مقدّس اسلام ترسیم شده است. دوران موعود آخرالزّمان؛ دوران مهدویت، ما به یاد بیاوریم، روى آن تکیه کنیم و بر روى آن مطالعه و دقّت و بحثهاى مفیدى انجام گیرد. شما باید زمینه را آماده کنى، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه‌ى آماده، اقدام فرماید.

از صفر که نمى‌شود شروع کرد!

جامعه‌اى مى‌تواند پذیراى مهدى موعود ارواحنافداه باشد که در آن آمادگى و قابلیت باشد، والّا مثل انبیا و اولیاى طول تاریخ مى‌شود.

گفتنی است جلسات سخنرانی مهدوی از این پس جمعه ها پس از دعای ندبه در حسینیه ها و مساجد استان کرمانشاه توسط اساتید مرکز تخصصی مهدویت برگزار خواهد شد.

برگزاری کارگاه آموزشی مهدویت در گلزار شهدای کرمانشاه برگزار شد

برگزاری کارگاه آموزشی مهدویت در گلزار شهدای کرمانشاه برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا