اخبارچهارمحال و بختیاری

برگزاری جلسه طرح یاران موعود(عج) ویژه مدارس دخترانه چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان چهارمحال و بختیاری، جلسه هماهنگی خواهران شرکت کننده در طرح یاران موعود ویژه مدارس دخترانه استان، روز یکشنبه بیست و یکم آبان ماه در محل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر بنیاد استان با اشاره به برگزاری طرح یاران موعود(عج) در مدارس گفت: تعداد ۱۵ نفر از خواهران طلبه در این جلسه حضور داشتند و نقاط ضعف و قوت اساتید مهدویت و یاران موعود در مدارس مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: از جمله برنامه های این دوره، پرسش و پاسخ، صبحگاه مشترک دانش آموزان و در نهایت اردوی یاران موعود(عج) می باشد.

حجت الاسلام کریمی بیان کرد: ضرورت طرح مباحث مهدویت، علائم و شرایط، انقلاب اسلامی و مهدویت، ادله عقلی امامت و مهدویت، شرایط یاری و اوضاف مهدویت، راهکارهای حفظ دین در آخرالزمان، اضطرار به حضرت حجت علیه السلام، انتظار و سبک زندگی منتظرانه، غرب و مهدویت، امام شناسی، غیبت و علل، منجی در ادیان، امام مهدی علیه السلام در قرآن و روایات از سر فصل های آموزشی این دوره خواهند بود و منابع مطالعاتی و همچنین بسته های فرهنگی در اختیار این مبلغین قرار خواهد گرفت.

حجت الاسلام کریمی خاطر نشان کرد: طرح یاران موعود (عج) به مدت ۲۰ هفته در مدارس استان با حضور مبلغین و اساتید مهدوی برگزار می گردد.

برگزاری جلسه طرح یاران موعود ویژه مدارس دخترانه چهارمحال و بختیاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا