اخبارهمدان

جلسه تمهید مقدمات برگزاری مراسم نهم ربیع برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان همدان، جلسه تمهید مقدمات برگزاری مراسم نهم ربیع با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسنی حلم مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان، حجت الاسلام هادی بردبار معاون فرهنگی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و دیگر مدعوین روز یکشنبه بیست و ششم شهریور در محل ستاد اقامه نماز استان برگزار گردید.

در این نشست حجت الاسلام حسنی حلم ضمن تبریک فرا رسیدن حلول ماه ربیع الاول، بیان کرد: این ایام فرصت مناسبی برای تبیین فرهنگ مهدویت بین اقشار مختلف به ویژه جوانان می باشد و باید به بهترین نحو از این ایام استفاده کرد. وی افزود: در خصوص نحوه ایجاد بستر در این زمینه نیاز است که دستگاه‌های مختلف استان دست در دست هم داده و از ظرفیت‌های خود در راستای این امر مهم بهره ببرند.

در پایان این جلسه مقرر گردید هماهنگی های لازم با صدا و سیمای استان جهت فرهنگسازی و پخش دعای عهد، برنامه های تبلیغی و نصب پرچم بر سر درب ادارات، هماهنگی با تاکسیرانی جهت تزیین و شیشه نویسی، برگزاری مراسم در پارک مردم همدان، اهتزاز پرچم منتصب به حضرت مهدی موعود(ع) در میدان پژوهش همدان، به صدا درامدن زنگ مهدوی در مدارس، تبلیغات در فضای مجازی و ایستگاه های صلواتی و… صورت پذیرد.

جلسه تمهید مقدمات برگزاری مراسم نهم ربیع برگزار شد

جلسه تمهید مقدمات برگزاری مراسم نهم ربیع برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا