آذربایجان شرقیاخبار

جلسه شورای مهدویت و اقامه نماز شرکت برق منطقه ای تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) آذربایجان شرقی، جلسه شورای اقامه نماز و مهدویت شرکت برق منطقه ای تبریز با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد استان، حجت الاسلام دژبان معاون فرهنگی بنیاد، اسماعیل زاده مدیر عامل شرکت برق منطقه ای استان و سایر اعضای شورای، روز چهارشنبه پنجم مهر ماه در اتاق جلسات اداره برق برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با تقدیر از زحماتی مدیر اداره برق که در بر نامه های مشترک سنگ تمام می گذارند، گفت: با توجه به ظرفیت اداره برق انتظار می رود در برنامه های فرهنگی، آموزشی و مهدوی بیش از پیش فعال بوده و در تولید و توزیع بسته های فرهنگی با تعالیم فرهنگ نماز، یاد خدا، مهدویت و اصلاح الگوی مصرف در مناطق محروم، تلاش مضافی داشته باشد.

اسماعیل زاده با بیان شگردهای دشمنان اسلام در بی اثر کردن تبلیغات معارف الهی و استفاده از ابزار ها ی مختلف در این جنگ فرهنگی، گفت: ما خود مشتاق برنامه ها و ایده های جدید هستیم، و آماده عملیاتی کردن برنامه ها، ایده ها، و موضوعات کاربردی هستیم.

حجت الاسلام دژبان با تاکید بر لزوم آگاهی بخشی در مسئله امامت و انتظار، گفت: دوره های مفید، موثر و کوتاهی با ارائه مدرک معتبر بصورت مجازی در سایت مدرسه مهدویت ویژه کارکنان وجود دارد، که انتظار می رود با تبلیغ و تشویق، عزیزان این دوره ها را سپری کنند.

در پایان از مدیرعامل، دبیر نماز، مهدویت و یک فعال نمازی و مهدوی با هدایای مهدوی تجلیل شد.

جلسه شورای اقامه نماز و مهدویت شرکت برق منطقه ای تبریزجلسه شورای اقامه نماز و مهدویت شرکت برق منطقه ای تبریزجلسه شورای اقامه نماز و مهدویت شرکت برق منطقه ای تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا