اخبارخراسان رضوی

جلسه هماهنگی نشر معارف مهدوی در ناحیه یک آموزش و پرورش مشهد

جلسه هماهنگی نشر معارف مهدوی در ناحیه یک آموزش و پرورش مشهد در محل بنیاد فرهنگی جضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی جضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، جلسه هماهنگی نشر معارف مهدوی در ناحیه یک آموزش و پرورش مشهد با حضور وداعی مسئول واحد خواهران بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی و حسینی کارشناس قرآن و عترت و نماز ناحیه یک آموزش و پرورش در محل بنیاد استان در تاریخ پانزدهم مهر ماه برگزار شد.

وداعی در این جلسه ضمن اشاره به اهمیت نقش نوجوانان در شکل گیری تمدن نوین اسلامی گفت: انس و الفت با امام به عنوان بهترین و وفادارترین دوست همراه با هویت بخشی به نوجوان در ایجاد یک انقلاب جهانی، نوجوان ما را واکسینه کرده و با نور ایمان و امید او را به افق‌های روشن ظهور می‌رساند.

وی ادامه داد: نشر و تعمیق معارف مهدویت وقتی موفق و موثرتر خواهد بود که به صورت همه جانبه اتفاق افتد لذا بنیاد استان برنامه‌های اختصاصی برای نشر معارف امامت و مهدویت و پاسخ به سوالات مهدوی در سه سطح دانش آموزان، خانواده های آنها، و معلمین و معاونین مدارس دارد. برنامه‌های محتوایی در موضوعات مختلف مهدوی در قالب‌هایی اعم از مسابقات و نمایشگاه کتاب و سه شنبه های مهدوی تا برگزاری دوره های آموزشی برای خانواده ها و انجمن اولیاء و مربیان و دانش آموزان فراهم دیده شده است.

حسینی کارشناس قران و عترت و نماز ناحیه یک ضمن تشکر از همکاری بنیاد گفت: با کمک مسئولین دارالقرآن ناحیه یک، برنامه ریزی اولیه انجام را انجام می دهیم و با انتخاب تعدادی از مدارس متوسطه اول و دوم، طرح را اجرا خواهیم‌کرد و در پایان به دلیل اهمیت و به هدف بومی سازی معارف مهدویت، برای همکاران مدارس بویژه معاونت های پرورشی، طرح تربیت مربی ویژه فرهنگیان قابل اجراست.

جلسه هماهنگی نشر معارف مهدوی در ناحیه یک آموزش و پرورش مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا