اخبارفارس

جلسه بنیاد استان فارس و مؤسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام(ISC)

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان فارس، قائم مقام و معاونین بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان فارس با فاضل زاده حقیقی رئیس مؤسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان جهان اسلام(ISC) و معاونین در روز سه شنبه بیست و سوم آبان ماه در محل سالن جلسات آن مرکز دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این جلسه که با موضوع و محوریت سومین همایش ملی مهدویت و انقلاب اسلامی در شیراز برگزار شد حجت الاسلام محمدحسین حدائق قائم مقام بنیاد استان ضمن تبیین همایش ملی مهدویت و انقلاب اسلامی از ضرورت و اهمیت فرهنگ مهدویت و انتظار گفت.

وی در ادامه به بیان پیش نیاز های همایش پرداخت و در خصوص همکاری مرکز ISC به ثبت مقالات و همایش قدردانی کردند.

در پایان و بعداز تبادل نظریات در خصوص بهتر برگزار شدن همایش، فاضل زاده حقیقی رئیس مؤسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام(ISC) ضمن معرفی آن مرکز امادگی خود را جهت همکاری در این همایش اعلام نمود.

جلسه بنیاد استان فارس و مؤسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام جلسه بنیاد استان فارس و مؤسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام جلسه بنیاد استان فارس و مؤسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام جلسه بنیاد استان فارس و مؤسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام جلسه بنیاد استان فارس و مؤسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا