اخبارکرمان

گفتمان مهدوی با حضور دبیر بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) بم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمان، گفتمان مهدوی با موضوع امام زمان(عج) در مدرسه پسرانه علوم و معارف اسلامی صدرا بم با حضور دبیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان بم برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام علی آبادی دبیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان بم بیان داشت: همه ما در زندگی به یک نقطه اتکا نیاز داریم و یکی از مهمترین نقاط اتکا و پشتوانه های روحی و معنوی برای ما می تواند تفکر مهدویت و حس و حال انتظار امام زمان(عج) باشد که این حالت انتظار به ما نشاط، امید به زندگی، انرژی و نیروی اصلاح طلبی و قدرت مقاومت فردی و معنوی می دهد تا روی پای خود ایستاده و اصول و ارزش های دینی و معنوی خود را حفظ کنیم.

علی آبادی در ادامه با بیان حدیث اَکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجِیل الفَرَجِ فَاِنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم گفت: خود امام زمان(عج) می فرمایند برای فرج من زیاد دعا کنید زیرا که این خود فرج و نجات شماست و لذا اگر می خواهید گشایش در کارهایتان ایجاد شود برای فرج حضرت زیاد دعا کنید و از خدا بخواهید که لباس زیبای فرج بر قامت دل ربای امام زمان(عج) بپوشاند.

در پایان دانش آموزان سؤالات خود با موضوع مهدویت را بیان کردند و دبیر بنیاد شهرستان با سعه صدر به سوالات و شبهاتی که دانش آموزان داشتند پاسخ گفت.

برگزاری گفتمان مهدوی در شهرستان بم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا